Wybieramy leżak ogrodowy

Wybieramy leżak ogrodowy
Szczepan Zawadzki
styczeń19/ 2020

Wśród mebli ogrodowych nie może oczywiście zabraknąć ogrodowych leżaków. Trudno sobie bez nich wyobrazić dzisiaj komfortowy wypoczynek na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Leżaki ogrodowe są obecnie tak popularne, że na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli. Różnią się one między sobą oczywiście ceną, ale także dizajnem oraz materiałem, z którego je wyprodukowano.

Tradycyjne leżaki ogrodowe produkowane są z drewna. Kilkanaście lat temu było to głównie drewno pochodzące z drzew rodzimych gatunków. Dzisiaj bardzo chętnie wykorzystuje się drewno z drzew egzotycznych, które bardziej odporne między innymi na wilgoć. Producenci leżaków ogrodowych proponują nam także leżaki wykonane z technorattanu, metalu czy plastiku. Do wyboru mamy mnóstwo różnego rodzaju modeli. Wśród leżaków znajdziemy więc zarówno bardzo proste modele jak i leżaki, do których dodano zostało mnóstwo różnych udogodnień, na przykład podnóżek. Leżaki ogrodowe dostępne są także w różnych kolorach. Wybranie takiego, który idealnie pasuje do otoczenia nie jest więc trudne.

Meble do ogrodu z klasą

Galeria Wnętrz Mera zaprasza do zapoznania się z ofertą mebli ogrodowych. Oferują funkcjonalne meble niezawodnej jakości.