Wózek wielofunkcyjny – dlaczego warto?

Szczepan Zawadzki
marzec24/ 2020

Jednym z najważniejszych etapów kompletowania wyprawki dla dziecka jest kupno wózka. Znaczna część rodziców rezygnuje z klasycznej gondoli na rzecz wózka wielofunkcyjnego. Dlaczego nowoczesne rozwiązanie cieszy się tak dużą sympatią świeżo upieczonych rodziców? Sprawdź!

Wózek wielofunkcyjny – oszczędność pieniędzy

Zakup bezpiecznej dla dziecka, certyfikowanej gondoli jest niemałym wydatkiem. Niestety, kosztowny wózek z płaskim  materacem służy maluszkowi jedynie przez kilka pierwszych miesięcy życia. Kiedy dziecko staje się ruchliwe i umie już siedzieć, przewożenie go w gondoli staje się niebezpieczne. Wybierając wózek wielofunkcyjny, oszczędzasz przede wszystkim pieniądze. Nie musisz inwestować w  gondolę, spacerówkę oraz nosidło/fotelik samochodowy. Wszystko, czego potrzebuje dziecko od momentu narodzin do mniej więcej trzeciego roku życia, zawarte będzie w wózku 3w1.

Wygoda na co dzień

Podstawą wysokiej klasy wózków wielofunkcyjnych jest lekki, poręczny stelaż, dzięki któremu wnoszenie konstrukcji na piętro nie jest już wyzwaniem. Co więcej, stelaż jednym ruchem możesz złożyć do kompaktowych rozmiarów, co znacznie ułatwia przewożenie go w bagażniku.

Oszczędność miejsca

Przechowywanie w niewielkim mieszkaniu kilku wózków może okazać się kłopotliwe. Wybierając jeden wózek, pozbawiasz się tego kłopotu! Oszczędności cennego miejsca sprzyja również możliwość rozłożenia wózka na czynniki pierwsze.

Jakość i bezpieczeństwo

W ofercie czołowych producentów artykułów dla dzieci znajdziesz szeroki wybór różnorodnych modeli różniących się od siebie designem, dodatkami czy rozmiarem kół. Tym, co łączy wszystkie modele renomowanych producentów, jest wysoka jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Wózek wielofunkcyjny spełniający restrykcyjne wymogi normy europejskiej EN 1888: 2012 zapewni Twojemu dziecku warunki, na jakie zasługuje.