Fotobudki: uświetnij swoje przyjęcie

Szczepan Zawadzki
lipiec24/ 2019

Fotobudki to z całą pewnością bardzo ciekawa atrakcja, która potrafi uświetnić niemalże każdą imprezę. W szczególności wybierane są na wesela, jednak można skorzystać z ich zalet również w trakcie urodzin, chrzcin lub innych wydarzeń wartych uwiecznienia.

Dlaczego warto wynająć fotobudkę?

Fotobudki posiadają szereg zalet, wśród których wymienić należy przede wszystkim możliwość wykonania zdjęć, jakich nie będzie w stanie zrobić nawet profesjonalny fotograf. Oprócz tego, takie kabiny sprawiają, że zainteresowani otrzymają piękną pamiątkę w postaci śmiesznych zdjęć. Taka fotobudka sprawi również, że dane wydarzenie zapadnie w pamięci gości na długi czas.

Jeśli chodzi więc o wynajęcie takich atrakcji, jak fotobudka Śląsk to miejsce, w którym można znaleźć firmy, oferujące ich wynajem, gadżety i inne usługi z tym związane.

Jaką fotobudkę wynająć?

Wynajem fotobudki nie jest tak prosty, jak wydaje się na początku. Niezwykle ważne jest bowiem to, aby wziąć pod uwagę odpowiednie kwestie, zanim wybierze się odpowiednią firmę oferującą tego typu usługi.

Przede wszystkim bardzo ważną sprawą są koszty wynajęcia fotobudki. Powinny być w nią wliczone między innymi gadżety do robienia zdjęć oraz obsługa specjalistów.

Również ważne jest to, aby wybrać firmę, która oferuje wspomnianą już obsługę fotobudki w trakcie wydarzenia. Taka osoba jest przede wszystkim odpowiedzialna za dbanie o sprzęt, wspieranie zainteresowanych, objaśnianie, na czym polega korzystanie z fotobudki oraz wymianę tła, jeśli to konieczne. W przypadku ostatniego z wymienionych zadań, warto także pamiętać o tym, aby wybrać firmę, które własnie takie tła oferuje. Powinno ono zgadzać się z tematyką wydarzenia.

Z całą pewnością dodatkowym atutem takich fotobudek będą galerie online, w których znajdą się w późniejszym czasie wszystkie zdjęcia.

Ile kosztuje wynajem fotobudki?

Ceny za wynajem fotobudki są różnorodne. Kształtują się one od około pięciuset złotych w górę za dwie godziny. Warto jednak wspomnieć, że na finalną cenę składają się między innymi inne usługi, takie jak obsługa operatora oraz animatora, personalizacja odbitek, wersje zdjęć, nielimitowane wydruki, rekwizyty i tym podobne. Niektóre firmy, co ważne, oferują także płyty CD lub DVD, na których znajdują się wszystkie wykonane w fotobudce zdjęcia.

Warto więc wziąć pod uwagę te kwestie przy wyborze odpowiedniej kabiny. Jeśli chodzi więc o wynajem takiego gadżetu, jak fotobudka Śląsk posiada ceny, które niewiele różnią się od innych części kraju.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://smove.pl/ – fotobudka Śląsk

am-browser.net https://www.tvsudecka.pl/publikacje/28703 teachers.org