Jak urozmaicić wesele?

Szczepan Zawadzki
luty07/ 2018

Ślub i wesele to dla każdej młodej pary najważniejszy dzień w życiu. Wszystko pragną, aby wszystko wyszło idealnie. Zwłaszcza wesele, które powinno być niezapomniane dla wszystkich gości. Aby tak się stało, warto na przyjęciu weselnym zapewnić dodatkowe atrakcje. Jedną z nich może być fotobudka.

Fotobudki cieszą się coraz większą popularnością. Wynajmowane są na przeróżne imprezy. Mogą być to urodziny, przyjęcia firmowe, bale szkolne i wiele innych. W tym wspomniane wesele. Jest to dla gości nie tylko świetna zabawa pełna śmiechu, ale także idealna pamiątka w postaci zdjęcia.

Dlaczego fotobudka?

Wesele to czas radości dlatego fotobudka idealnie do niego pasuje. Uczestnikom, którzy z niej korzystają daje wiele zabawy i uśmiechu. Przede wszystkim dzięki różnego rodzaju gadżetom, które urozmaicają zdjęcia. Mogą być to śmieszne okulary, peruki, wąsy czy kapelusze. Czasem firma wynajmująca fotobudkę jest wstanie przygotować spersonalizowane gadżety na życzenie klientów. Dzięki temu zabawa jest jeszcze ciekawsza, a zdjęcia zabawniejsze. Fotografie mogą być oczywiście indywidualne, jak i grupowe. Wszystko zależy od gości. Częstym pomysłem jest robienie zdjęć przez parę młodych ze wszystkim gośćmi. To dla zaproszony osób niezwykle atrakcyjna pamiątka z tego wydarzenia. Co więcej, istnieje także możliwość zamówienia Foto Księgi Gości, która będzie stanowiła swoisty album pamiątkowy.

Ważne jest także to, że fotobudki nie musimy sami obsługiwać. Wynajmując urządzenie na imprezę weselną zawsze oddelegowani zostaną pracownicy do obsługi urządzenia. Ale to nie tylko zwykli technicy, ale także świetni animatorzy, którzy skutecznie zachęcą gości do zabawy. Fotobudka zawsze wyposażona jest w profesjonalny sprzęt fotograficzny. Dzięki temu wykonywane zdjęcia są wysokiej jakości. Co ważne, drukowane są one natychmiast. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymują swoje fotki od razu.

Koszt wynajmu fotobudki

Jaki to koszt? Cena wynajęcia fotobudki uzależniona jest od czasu, ilości godzin wynajmu. Urządzenie można wynająć zarówno na kilka godzin, jak i na całą noc. Zwykle wynajem trwa 2-4 godziny i jest to wystarczający czas, aby wszyscy goście mogli się pobawić i zrobić sobie zdjęcia. Warto podkreślić, że nie jest to duży. Firm wynajmujących fotobudki powstaje coraz więcej i konkurencja sprawia, że ceną są przystępne. Np. wynajem fotobudki na Śląsku to koszt niecałych 100zł za godzinę zabawy.

Jak zamówić?

Jak wspomniano firmy, które wynajmują fotobudki jest coraz więcej. Bez problemy można odnaleźć je w sieci. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać frazę „fotobudka Śląsk” i otrzymamy listę stron internetowych firm, które wynajmują fotobudkę na Śląsku. Po wybraniu firmy nie pozostaje nic innego jak skontaktować się i ustalić wszystkie szczegóły.

Zapraszamy na stronę smove.pl/fbox/.