Jakie atrakcje zapewnia fotobudka na imprezę

Szczepan Zawadzki
styczeń07/ 2019

W trakcie roku organizuje się różne imprezy towarzyskie. Wszystko zaczyna się szampańską zabawą na przełomie starego i nowego roku, potem są imprezy w okresie karnawału i studniówki, przyjęcia weselne, imprezy andrzejkowe oraz eventy firmowe przez cały rok. Hucznie obchodzi się również 18 urodziny oraz rocznicę ślubu. To właśnie na takie imprezy można zapewnić dla gości fotobudkę.

Fotobudka Śląsk – co to za atrakcja

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie czym jest w ogóle fotobudka to poniżej kilka słów wyjaśnienia. Fotobudka to przenośna maszyna do robienia zdjęć, która również drukuje zdjęcia na miejscu w wysokiej jakości. Firmy zajmujące się wynajmem fotobudki organizują różnego rodzaju ciekawe gadżety, za pomocą których można się wystylizować do zdjęcia. Fotobudkę wynajmuje się na określoną liczbę godzin, stoi ona gdzieś pod zadaszeniem w przypadku imprez plenerowych, albo po prostu na sali, A goście mogą z niej swobodnie korzystać i robić sobie zdjęcia indywidualne albo grupowe. Dzięki temu impreza towarzyska ma oryginalną oprawę zdjęciową, a goście mają dodatkową rozrywkę, która pomaga im integrować się i ruszyć zza stołów.

Fotobudka Śląsk i wynajem na różne imprezy

Bo to właśnie główne zadanie fotobudki – ruszyć ludzi zza stołu i skłonić ich do dobrej zabawy w gronie przyjaciół i znajomych. Do fotobudki można bowiem udać się na zdjęcie nawet z czterema osobami czy sześcioma osobami, a zatem powstaną spontaniczne i wesołe zdjęcia grupowe, które mogą być świetną pamiątką na przykład eventu firmowego. Z fotobudki korzysta się intuicyjnie, jest naprawdę bardzo prosta w obsłudze, ale oczywiście można również liczyć na wsparcie pracowników firmy wynajmującej. W przypadku impreza niedużą ilość gości, fotobudkę można wynająć na dwie lub trzy godziny, poinformować o niej goście i zachęcić do korzystania właśnie w najbliższym czasie. Jeżeli impreza jest jednak organizowana na dużą liczbę osób, fotobudka powinna zostać dłużej. Trudno bowiem by nie zrobiły się kolejki do fotobudki, jeżeli będzie ona funkcjonowała na przykład tylko przez dwie godziny. Długie kolejki chętnych to natomiast stres dla osób już korzystających. A przecież chodzi o to, by to była zabawa bez presji czasu.

Ile się płaci

Za wynajem fotobudki płaci się w zależności od ilości godzin, jednak na małe imprezy, buty fotobudkę wynajmuje się na przykład na 3 godziny, bardzo często można zmieścić się w kwocie poniżej 1000 zł. Nie jest to zatem kwota mocno obciążająca budżet przeznaczony na organizację imprezy. Małe pieniądze, a dużo świetnej zabawy i doskonała pamiątka dla gości – jednym słowem to naprawdę się opłaca.

Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta fotobudka Śląsk.