Torby prezentowe w stylu eko

Szczepan Zawadzki
sierpień10/ 2018

Większość ozdobnych toreb prezentowych dostępnych w sklepach wykonana jest ze sztucznych materiałów. Niestety, kupując lub sprzedając tego typu produkty, mamy swój udział w procesie niszczenia środowiska naturalnego. Jaką alternatywę dla tworzyw sztucznych proponują producenci? Sprawdź, jakie rozwiązania są teraz na czasie!

Ekologia jest trendy!

Torebka foliowa może rozkładać się nawet kilkaset lat. Tego typu torba nie tylko zaśmieca naszą planetę, ale również stanowi śmiertelne zagrożenie dla zwierząt. Jesteśmy coraz bardziej świadomi i nie chcemy przyczyniać się do degradacji środowiska. Ciekawą alternatywę dla tworzyw sztucznych oferuje firma induplo.pl – producent toreb i pudełek wykonanych z ekologicznych materiałów – papieru i tektury. Wysokiej jakości produkty nie tylko nie zagrażają Matce Naturze, ale również efektownie się prezentują.

Reklama dla Twojego biznesu

Torby z papieru z pewnością przypadną do gustu przedsiębiorcom. Za pośrednictwem sieci możemy zamówić spersonalizowane torby albo pudełka wzbogacone o logo. Niewielki detal dodawany do zakupów lub materiałów promocyjnych będzie subtelną, nienachalną reklamą.

am-browser.net nesa.org teachers.org