Używany ciągnik siodłowy na sprzedaż – gdzie zdobyć?

Szczepan Zawadzki
kwiecień23/ 2023

W dzisiejszych czasach rynek wtórny używanych samochodów ciężarowych jest tak rozwinięty, że bardzo szybko można znaleźć ciężarówki na sprzedaż. Jednak chcąc zakupić pojazd wysokiej klasy, który nie będzie miał ukrytych wad nie jest najłatwiejszy. Wiele osób zastanawia się gdzie kupić używane ciężarówki, aby nie wpaść w lawinę kosztów. Zadowoleni klienci jednogłośnie potwierdzają – o ciągnik siodłowy pytaj tu wskazując na Giełdę DBK. Dlaczego tak jest?

Dlaczego Giełda DBK jest tak ceniona?

 

Giełda DBK jest bardzo cenioną placówką, która posiada ogrom pozytywnych cech. Przede wszystkim klienci bardzo chwalą stronę internetową Giełdy DBK, na której widnieją aktualnie dostępne samochody ciężarowe. Dzięki temu klient może dokonać wstępnych oględzin i wybrać ciężarówki zgodne z własnymi preferencjami oszczędzając przy tym czas. Sama firma DBK posiada autoryzację wielu najpopularniejszych na świecie firm produkujących samochody ciężarowe – a to o czymś świadczy!

Wszystkie ciężarówki oferowane w Giełdzie DBK posiadają dobrze sprawdzony przebieg, a także wszystkie najważniejsze układy samochodowe. Dzięki temu firma upewnia się, że sprzedaje pojazd bez wewnętrznych usterek, które czasem zdarzają się podczas zakupu samochodów od niepewnych sprzedawców. Tutaj nie dość, że każdy pojazd jest sprawdzany to jeszcze wszystko jest zakończone jazdą próbną, która kwalifikuje pojazd do ostatecznej sprzedaży i wystawienia na giełdę. Tutaj wielu przedsiębiorców zakupiło samochody, z którymi przebyli jeszcze setki tysięcy kilometrów!

Używane samochody ciężarowe – cena

 

Obecny wzrost zainteresowania używanymi samochodami ciężarowymi pochodzi z tytułu wzrostu cen za utrzymanie firmy przewozowe, a także wzrostu cen za nowe egzemplarze. Wszystkie koszty wzrosły tak mocno, że obecnie niewiele firm stać na wydatki w postaci nowych samochodów ciężarowych, które i tak tracą już około 10% swojej wartości na wyjeździe z salonu. Na takie straty nie godzi się coraz większa ilość kierowników firm przewozowych.