Pigmenty do microbladingu brwi Hanami – produkty najwyższej jakości

Szczepan Zawadzki
czerwiec20/ 2021

Pigmenty do microbladingu brwi Hanami – produkty najwyższej jakości

Pigmenty do microbladingu Hanami przeznaczone są do pigmentacji brwi za pomocą metody microbladingu. Wykorzystując nasze doświadczenie związane z branżą kosmetyczną i z zakresu makijażu permanentnego stworzyliśmy produkty, które przypadną do gustu każdej linergistce, a efekt końcowy zachwyci każdego klienta. Sprawdź ofertę naszych innowacyjnych barwników powstałych dzięki najnowocześniejszej technologii NOVOXX®, i przekonaj się jak wygodne i skuteczne są podczas pracy.

Pigmenty do microbladingu – bezpieczne dla skóry

Wszystkie pigmenty na microblading zostały poddane różnym testom potwierdzającym bezpieczeństwo ich użytku. Wszystko to dzięki odpowiedniemu, innowacyjnemu składowi bez konserwantów i bez składników potencjalnie wywołujących alergię. Nasze barwniki są biokompatybilne dla organizmu, dlatego nie są traktowane przez niego jako ciało obce. Zapobiega to występowaniu negatywnych skutków i zdecydowanie przyspiesza gojenie.

 

Odpowiedni gęstość i skład pigmentów gwarantuje najlepsze efekty. Po skutecznie przeprowadzonym zabiegu mikrobladingu włoski brwi są idealnie na pigmentowane i zachwycają swoimi kolorami. W kwestii barw do wyboru jest wiele wariantów: blond (jasny brąz), golden brown (brąz o ciepłym odcieniu), maranti (średni brąz), sepia (neutralny brąz), black coffee (naturalny, ciemny brąz), brown Black (intensywny, ciemny brąz)

Hanami Academy – prowadzimy również szkolenia

Hanami Academy to szkoła makijażu permanentnego, w której każdy kursant może nauczyć się pracy w tym zawodzie od podstaw lub doszkolić się i poznać zaawansowane techniki pigmentacji od strony technicznej i praktycznej. Szkolenie makijaż permanentny od Hanami to ogromna dawka wiedzy na temat aktualnych trendów oraz  nowoczesnych technik pigmentacji makijażu. Niezależnie od tego, na jakim poziomie jesteś zapraszamy do kontaktu – pomożemy dopasować poziom kursu do twoich umiejętności. Nasze szkolenia to doskonała szansa na zdobycie certyfikatów i praktycznych umiejętności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – Hanami Academy.