Sale konferencyjne w Jachrance – czy spełnią nasze oczekiwania?

Sale konferencyjne w Jachrance – czy spełnią nasze oczekiwania?
Szczepan Zawadzki
luty01/ 2018

Za nami już czasy organizacji spotkań biznesowych w salach w siedzibie firmy – dzisiaj pragniemy spotykać się na neutralnym gruncie, najlepiej z dala od zgiełku miasta. Gdzie w okolicach Warszawy znaleźć idealne miejsce do spotkania z potencjalnym kontrahentem? Oto kilka wskazówek!

Sale konferencyjne w Jachrance przygotowane dla różnej ilości gości

Spotkania w centrum Warszawy z pewnością mogą okazać się pomyślne – wiele restauracji przygotowuje specjalne kąciki dla biznesmenów, aby w spokoju mogli oni rozmawiać ze swoimi gośćmi. Sama Warszawa wydaje się być jednak mało przyjazna spotkaniom: korki, hałas. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest wyjechanie poza miasto – znajdziemy tam nie tylko ciszę i spokój, ale i niejednokrotnie: znacznie niższe ceny, które mogą być przydatne przy organizacji większego eventu, np. dla pracowników. Sale konferencyjne w Jachrance to świetny pomysł dla osób, które pragną odmiany. Decydując się na ich wynajęcie możemy również skorzystać z pełnej oferty hotelu, np. Lawenda Park Hotel. O szczegółowej ofercie przeczytamy na stronie jachranka.pl.

Dodatkowe atrakcje czekające na gości

Sam hotel może zaproponować gościom znacznie więcej niż sale konferencyjne. Przede wszystkim są to komfortowe pokoje z łazienkami i pełnym wyposażeniem. Po konferencji czy spotkaniu możliwe jest skorzystanie z oferty szefa kuchni hotelowej restauracji.

nesa.org am-browser.net teachers.org