Odżywka nawilżająca dobrej marki

Odżywka nawilżająca dobrej marki
Szczepan Zawadzki
styczeń09/ 2021

Bardzo często włosy wymagają nawilżenia. Szukając kosmetyków nawilżających do pielęgnacji włosów, warto pamiętać o tych marki Authentic Beauty Concept. Okazuje się, że odżywka nawilżająca Authentic Beauty Concept to kosmetyk, który nikogo nie rozczaruje. Zalicza się go do kosmetyków najwyższej jakości, których cechą charakterystyczną jest doskonały skład. Niewątpliwym atutem jest przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na włosach.

W odżywce nie znajdują się żadne parabeny ani silikony, czyli te substancje, o których wiadomo, że ich wpływ na kondycję włosów jest negatywny. Odżywka sprawdza się nie tylko w przypadku włosów suchych. Jej stosowanie poleca się również posiadaczom włosów normalnych, a także kręconych. Stosowanie odżywki to gwarancja, że włosy staną się sprężyste i elastyczne.

Skład odżywki to między innymi wyciąg z bazylii oraz mango. Odżywka nie tylko głęboko nawilża włosy. Koi je, wykazuje działanie regenerujące, rewitalizuje. Do tego dochodzi niezwykle przyjemny zapach bawełny, wanilii i pudru. Sprawdź naszą ofertę odżywka nawilżająca Authentic Beauty Concept.