Lampion biały do ogrodu

Szczepan Zawadzki
maj24/ 2021

Zaprojektowanie funkcjonalnej i przyjemnej dla oka przestrzeni wypoczynkowej nie jest dzisiaj wyzwaniem – projektanci mebli proponują nam komplety i zestawy wypoczynkowe o oryginalnym designie. Wśród rekomendowanych dodatków i ozdób często mówi się o oświetleniu – lampion biały to jedna z ciekawszych propozycji na rozświetlenie tarasu czy ogrodu!

Lampion biały – romantyczna aranżacja ogrodu

Przydomowy ogród może przybierać różne formy: może być miejscem wypoczynku, relaksu, przestrzenią do spotykania się w gronie znajomych. Istotne jest to, aby aranżacja spełniała podstawową funkcję: wspierała nasz wypoczynek. Wybierając meble ogrodowe pamiętajmy o tym, aby rozświetlić miejsce wypoczynkowe – jedną z najlepszych form oświetlenia jest lampion biały. Eleganckie lampiony tworzone są z naturalnego rattanu – pnącze rattanowe pozyskiwane jest z plantacji o zrównoważonym rozwoju, przez co możemy mieć pewność, że środowisko naturalne jest chronione. Lampiony wyplatane są ręcznie – oznacza to, że każdy z nich jest wyjątkowy! Lampion biały posiada w swoim wnętrzu szklane naczynie w którym ustawiana jest świeca – to proste rozwiązanie sprawia, że lampion może bezpiecznie oświetlać otoczenie i dawać romantyczna poświatę podczas wieczorów we dwoje. Lampiony rattanowe doskonale sprawdzają się w aranżacjach rustykalnych czy skandynawskich. Możemy postawić je na posadzce, zawiesić nad sufitem czy też stworzyć z nich ciekawą girlandę wyznaczającą obszar przestrzeni wypoczynkowej.

Gdzie kupimy lampion biały?

Eleganckie, białe lampiony w dobrej cenie  bez trudu – meble ogrodowe z ekspozycji to opcja, która pozwoli na zakup upatrzonych produktów  znacznie niższych cenach. Dobrym pomysłem będzie również skorzystanie z promocji czy posezonowych wyprzedaży.