Która porównywarka jest najlepsza?

Szczepan Zawadzki
listopad12/ 2019

Tak jak na rynku prężnie rozwijają się najróżniejsze firmy ubezpieczeń, tak również w sieci można skorzystać z najróżniejszych porównywarek ubezpieczeniowych, które nie do końca są zawsze “pewne”. Która porównywarka jest naprawdę bardzo cennym i zaufanym źródłem?

Multiagencja lub… ?

Zanim zaczniemy korzystać z danych porównywarek i wpisywać tam swoje dane, sprawdźmy w odpowiedniej zakładce “o nas”, kto zajmuje się obsługą danej strony. Czy jest to multiagencja ubezpieczeń wpisana na listę KNF? Czy też jest to przedsiębiorstwo, które nie do końca spełnia wymogi polskiego prawa w zakresie pośrednictwa na rynku usług finansowych czy w zakresie ochrony danych osobowych? Należy zwrócić na to uwagę, ponieważ w sieci można znaleźć wielu oszustów, którzy będą chcieli wyłudzić dane, a potem wykorzystać do złych celów. Korzystajmy również z serwisów, gdzie ludzie wyrażają swoje opinie. Dzięki temu będzie nam łatwiej znaleźć dobrą porównywarkę ubezpieczeń.

Bezpieczne i korzystne oferty z mfind.pl

Taką naprawdę bezpieczną porównywarką jest mfind.pl, która wszystkie dane wpisane w odpowiedni kalkulator wykorzystuje tylko w jednym celu – znalezienia najlepszej oferty polis ubezpieczeniowych. Wpisując tam rocznik i model swojego samochodu osobowego możemy być pewni, że zostanie przygotowana odpowiednia oferta polisowa dzięki której uda nam się dobrze zabezpieczyć swój pojazd. Podobnie będzie w momencie, kiedy kupimy ubezpieczenie zdrowotne dla naszych dzieci, dla nas samych, czy odnoszące się do nieruchomości. 

teachers.org https://www.tvsudecka.pl/publikacje/28703 nesa.org