KORZYŚCI Z POSIADANIA REZERWACJI ONLINE NA STRONIE HOTELU

Szczepan Zawadzki
grudzień22/ 2017

Posiadanie licznego, kompetentnego, wykręcającego rekordowe wyniki sprzedaży zespołu recepcjonistów to niewątpliwie marzenie wielu hotelarzy. I najlepiej jeszcze, żeby personel mało kosztował, a do tego pracował bez jakichkolwiek przerw. To już jednak podpada pod bezprawne wykorzystywanie pracowników. Ale już przydatne funkcjonalności w programie hotelowym, w tym takie podbijające wyniki finansowe, można z czystym sumieniem wyciskać niczym cytrynę.

Program otwiera nowe, internetowe kanały sprzedaży

System komputerowy działa 24 godziny dziennie – a skoro tak, to wręcz grzech nie czerpać z rozlicznych możliwości, jakie dzisiaj stwarza dostęp do internetu. Koronny przykład w branży turystycznej to sprzedaż pokoi w sieci. Najlepiej bezpośrednio, bez współudziału jakichkolwiek serwisów turystycznych. I tutaj idealnym rozwiązaniem będzie rezerwacja online na własnej stronie www. W ten sposób nawet nie ma potrzeby dzwonić czy pisać z pytaniami o wolne pokoje w wybranym terminie. Moduł sam wyświetli pokoje i pakiety specjalne dostępne we wskazanym przez użytkownika zakresie dat. Warto dodać, że taki element łatwo umieścić nie tylko na własnej stronie, ale też na profilach mediów społecznościowych czy witrynach z ogłoszeniami, pozwalającymi na takie modyfikacje.
Z pewnością godnym polecenia programem hotelowym wyposażonym w modulowany booking engine będzie działający w chmurze NFHotel.