Kominek z płomieniem wspomnień z dziecięcych lat

Szczepan Zawadzki
styczeń02/ 2019

Gdy wraz z architektem projektowałam mój własny dom, byłam pewna że musi znajdować się w nim kominek. W moim rodzinnym domu również znajdowało się dużych rozmiarów palenisko przy którym zazwyczaj zbierała się cała rodzina pod koniec długiego dnia. Również pragnęłam podglądać leniwe płomienie w jesienne wieczory, a w przyszłości spędzać przy nim długie, romantyczne wieczory z mężem.

 

Poszukiwania odpowiedniego kominka zajęły mi trochę czasu, ale był to wybór na długie lata oczywiste więc jest to, że musiał być idealny. Z pomocą przyszła mi firma JUST HOME, którą można znaleźć w Internecie pod tym adresem: https://just-home.com.pl/ . Mi osobiście firmę tą poleciła koleżanka z pracy, korzystała z usług firmy gdy wraz z mężem postanowili wzbogacić swoje domowe zacisze. Oprócz malowniczych kominków można na niej znaleźć informację o ogólnej budowie i instalacji paleniska, a wszystko to zawarte na stronie https://just-home.com.pl/budowa-kominka/?fbclid=IwAR1aBedOb9v5Gn50wdv-_MkUqhdtYhaJUTTfCBoWyEvlNvVMDbnEXKzF_jI.

Po zapoznaniu się z ofertą firmy postanowiłam wybrać kominek narożny, ponieważ cały wystrój wnętrz projektowałam w dość nowoczesnym stylu więc stwierdziłam że klasyczny wolnostojący kominek może nie wpasować się w wizję mojego salonu. Wypełniłam formularz i przesłałam go firmie co umożliwiło stworzenie wizualizacji 3D wybranego przeze mnie paleniska w moim salonie. Śmiało mogę powiedzieć, że wizualizacja wyglądała jak zdjęcie zamontowanego już kominka w moim salonie, to było niesamowite. Taka wizualizacja upewniła mnie, że mój dom będzie kompletny dopiero gdy pojawi się w nim kominek.

Dopełniłam formalności i papierkową robotę, pozostało mi tylko czekać na montaż. Na szczęście ekipa budowlana, która zajmowała się powstaniem mojego domu, zabezpieczyła podłogę w miejscu gdzie miał stanąć kominek materiałami niepalnymi co ułatwiło i przyspieszyło zarówno montaż jak i korzystanie z tego dobrodziejstwa. Instalacja kominka zajęła firmie kilka godzin, to przekonało mnie o stu procentowym profesjonalizmie ekipy. Ze względu na to, że kominek był kominkiem narożnym, jego obudowa jest przyjemniejsza dla oka, ponieważ oprócz płaskiej szyby posiada też boczny wgląd na płomienie. Idealne rozwiązanie dla mojego przejścia między kuchnią a salonem. Mój stalowy kominek o wielkości 1m x 40cm to największa ozdoba mojego domu.

 

Jeśli nie możecie się zdecydować na wybór, a własne domowe palenisko jest waszym marzeniem zachęcam do zapoznania się z ofertą strony. Na przykład tutaj: https://just-home.com.pl/kominek-narozny/?fbclid=IwAR2E28CaMsp7YA6yWspWDBrvwykU3HoE1EdXpKtdThMmJiPOhY-Iu0_-xmo możemy dowiedzieć się więcej o komikach narożnych takich jak mój i zobaczyć przykładowe oferty wizualne. Oprócz ciepła, które pozwala mi się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy, kominek wygląda oszałamiająco i wycisza cały stres nagromadzony w ciągu dnia. Jeszcze raz dziękuje firmie JUST HOME za pomoc oraz realizację mojego pomysłu.