Kawiarnia urządzona ze smakiem

Kawiarnia urządzona ze smakiem
Szczepan Zawadzki
kwiecień20/ 2018

W kawiarni liczy się nie tylko dobra kawa i serwowane do niej słodkości, ale atmosfera, którą goście chłoną i która działa na nich jak magnes. Do kawiarni wraca się na filiżankę mocnej czy delikatnej kawy, dokładnie takiej, jaką lubimy. Ale powraca się tutaj trochę niczym do zastępczego domu, w którym można na spokojnie bądź na szybko popracować, zrelaksować się nad lekturą, spotkać z przyjaciółmi lub omówić sprawy zawodowe ze wspólnikami. Dzisiejsze kawiarnie mają niezwykle zróżnicowane oblicza i funkcje. Czasem są salonami, czasami biurami, a kiedy indziej czytelniami. Ich wystój musi nadążać za tym różnorodnym przeznaczeniem i złożonymi wymaganiami klientów.

Postaw na meble z technorattanu i postaw je w swojej kawiarni

Coraz częściej wnętrza kawiarniane zostają przedłużane o komfortowe strefy zewnętrzne, o pełne uroku tarasy (także te najpiękniejsze, czyli tarasy widokowe), o romantyczne patio, o niewielkie zakamarki graniczące z zabytkowymi placykami, uliczkami czy ryneczkami. Kiedy otoczenie kawiarni ma w sobie coś niezwykłego i atrakcyjnego, to aż grzech go nie udostępnić gościom. Przydadzą się do tego z całą pewnością ekskluzywne meble z technorattanu. Przedmioty wygodne, eleganckie i odporne na deszcz, słońce czy skrajne temperatury. W sezonie zimowym wystarczy je przykryć pokrowcami, żeby w pełni zachowały swój blask. Jakie meble z tej kategorii warto wybrać?

Technorattanowe stoły do kawiarni

Każde miejsce do wypicia kawy i do posiedzenia na dłużej przy dobrym jedzeniu nabierze szczególnego znaczenia, gdy umeblują je stoły do kawiarni wykonane z efektownego technorattanu. Meble piękne i praktyczne. Idealne do ustawienia pod rozległym parasolem ogrodowym, który zapewni gościom błogie zacienienie podczas największego upału. Na takim stole wspaniale zaprezentuje się kawiarniana zastawa i wszelkie smakołyki podane do kawy. Nowoczesne stoły ogrodowe to świetna baza dla fantazyjnych dekoracji stołowych.

Technorattanowe fotele do kawiarni

Najlepszym uzupełnieniem stylowego stołu z technorattanu będzie równie elegancki i praktyczny fotel. W ten sposób kawiarniany zakątek na świeżym powietrzu stanie się takim niezwykłym salonem, do którego z ochotą przeniosą się wszyscy goście w cieplejszym sezonie.