Jak zyskać pewność, że wybrało się dobrego ginekologa?

Jak zyskać pewność, że wybrało się dobrego ginekologa?
Szczepan Zawadzki
lipiec07/ 2019

Wymienienie cech dobrego ginekologa zwykle nie jest trudnym zadaniem. Nie ma przecież wątpliwości, co do tego, że powinna być to osoba rzetelna, doskonale wykształcona, systematycznie poszerzająca swoją wiedzę, a także – otwarta na pacjentki i naprawdę chętna nieść im pomóc.

Czym innym jest jednak stworzenie katalogu cech, a czym innym – znalezienie osoby, która wszystkie je posiada. Jak zatem zyskać pewność, że ginekolog we Wrocławiu, do którego zamierzamy się udać, zasługuje na to, aby mu zaufać? Najskuteczniejsze wydaje się skorzystanie z pomocy osób mających doświadczenie w tym zakresie. Jeśli więc któraś z koleżanek chwali swojego lekarza, warto zaproponować jej dłuższą rozmowę i dowiedzieć się, co budzi jej największe uznanie. O lekarzu wiele może powiedzieć także gabinet, w którym przyjmuje on pacjentki. Jego wyposażenie powinno być nowoczesne, a układ na tyle przemyślany, aby nie naruszać intymności kobiety. Ważna jest także dostępność lekarza, który musi mieć czas nie tylko na rutynowe badanie, ale i na wysłuchanie pacjentki.

Ginekolog we Wrocławiu

Centrum Zdrowia Medfemina zapewnia kompleksową opiekę ginekologiczną i położniczą na światowym poziomie. Sprawdźcie ofertę – ginekolog Wrocław.

https://www.tvsudecka.pl/publikacje/28703 nesa.org am-browser.net