Czy wesele w hotelu w Warszawie musi zrujnować nasza kieszeń?

Czy wesele w hotelu w Warszawie musi zrujnować nasza kieszeń?
Szczepan Zawadzki
styczeń12/ 2018

Organizacja wesela to spore przedsięwzięcie, które angażuje czas nie tylko pary młodej, ale często również rodziców, przyjaciół, świadków. Dodatkowo, decydując się na wystawne wesele musimy liczyć się także z olbrzymimi kosztami. Jak sprawić, aby nie oszczędzać specjalnie na tym wydarzeniu, ale jednocześnie nie ogołocić naszego konta i portfela? Oto kilka wskazówek!

Wesele w hotelu w Warszawie w ścisłym centrum?

Osoby mieszkające w Warszawie lub jej pobliżu nie wyobrażają sobie sytuacji, aby ich wesele mogło odbyć się gdzieś dalej. To, co jednak okazuje się częstą przeszkodą, to ceny. Wysokie ceny za zajęcie Sali, szczególnie w okresie weekendowym, to norma. Wiele par młodych, których marzeniem było wesele blisko starego miasta w stolicy, muszą obejść się smakiem. Warto uświadomić sobie, że olbrzymie ceny wynikają nie zawsze z elegancji i prestiżu, ale wyłącznie z dobrej lokalizacji. Musimy pamiętać także, że jeśli chcemy już wydać tyle pieniędzy musimy liczyć się z tym…, że goście utkną w korkach! Znacznie lepszym pomysłem na wesele w hotelu w Warszawie jest wybranie dalszej lokalizacji, oddalonej od centrum. Szukając w sąsiednich dzielnicach znajdziemy nie tylko eleganckie sale i znacznie przyjemniejsze otoczenie. Świetnym przykładem jest hotellord.pl, który zaoferuje nam wspaniałe wnętrza, konkurencyjne ceny i doskonałe jedzenie.

Co jeszcze powinno nas zainteresować podczas wynajmowania sali na wesele?

Podczas rozmowy z managerem sali powinniśmy przedyskutować takie zagadnienia jak termin naszego wesela, poprawiny lub ich brak. Dużym zagadnieniem jest także karta menu i to, co zostanie podane naszym gościom do jedzenia podczas wesela. Wiele hoteli oferuje swoim gościom wybór kuchni polskiej, zagranicznej, wegetariańskiej etc.