Biuro rozliczeń zagranicznych Borsuk Podatki. Szybkie, bezpieczne i bezproblemowe odzyskanie pieniędzy z Holandii

Szczepan Zawadzki
maj03/ 2022

Szukasz, doradców podatkowych, którzy zajmą się wszystkimi formalnościami związanymi z zeznaniem podatkowym z zagranicy? Chcesz otrzymać wysoki zwrot podatku? Biuro rozliczeń zagranicznych Borsuk od 20 lat pomaga Polakom w wypełnieniu i dostarczeniu dokumentów do urzędów skarbowych. Na ich konta trafiło ponad 150 milionów euro, m.in. ze zbyt wysoko naliczonych składek na podatek dochodowy. Na przykładzie Holandii przedstawimy Państwu, jak wygląda procedura zwrotu podatku. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Pieniądze na Twoim koncie nawet w 3 miesiące. Rozlicz podatek z Holandii z biurem rozliczeń Borsuk Podatki

Zwrot podatku z Holandii średnio oscyluje wokół 1200 euro. W przeliczeniu na złotówki daje to nawet jedną dodatkową wypłatę. Holenderski system podatkowy umożliwia Polakom rozliczenie podatku nawet do 5 lat wstecz. To tylko kilka kroków i uzupełnienia dokumentów, które doradcy podatkowi dostarczą w naszym imieniu do Belastingdienst. Za brak wysyłki zeznania podatkowego do urzędu skarbowego podatnikowi grozi kara finansowa. Dlatego, jeśli pracowałeś/pracowałaś w Holandii, a Twój pracodawca wystawił dla Ciebie holenderską kartę podatkową – jaaropgave – skontaktuj się z biurem rozliczeniowym Borsuk Podatki i wypełnij swoje zeznanie już teraz!

20 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów 

Zwrot podatku z zagranicy z Borsuk Podatki to współpraca gwarantująca sukces i rzetelność. Przerodziło się to w zaufanie tysiąca Polaków, którzy skorzystali z pomocy rozliczenia podatku, m.in. z Belgii, Niemiec, Holandii czy Austrii, oszczędzając przy tym czas i nerwy. Borsuk Podatki zajmuje się wszystkimi formalnościami od A do Z. Podatki zagraniczne mogą nie być skomplikowane, jeśli skorzystasz z usług profesjonalnych doradców. Jeśli masz problemy z wypełnieniem wniosku lub stosownych formularzy, zgłoś się do nas. Pomożemy odzyskać Twoje pieniądze. Wybierz najlepsze biuro rozliczeń zagranicznych.