Poznaj mniej typowe zastosowania kinkietów

Poznaj mniej typowe zastosowania kinkietów
Szczepan Zawadzki
czerwiec07/ 2019

Gdy zastanawiamy się nad tym, jak wykorzystać kinkiety w naszym domu, zwykle zwracamy uwagę przede wszystkim na charakterystyczną dla nich funkcję ozdobną. Rzeczywiście, nie da się zaprzeczyć, że są to lampy, które prezentują się znakomicie, okazuje się jednak, że potrafią zaskoczyć nas pozytywnie także szerokim spektrum możliwości, jakie otwierają przed nami.

Zwykle kojarzymy je z sypialnią, a przecież jednym z pomieszczeń, w których prezentują się nie mniej okazale okazuje się łazienka. Zwykle zajmują w niej miejsce w bezpośredniej bliskości lustra, a ich obecność sprawia, że codzienne czynności higieniczne można wykonywać ze zdecydowanie większą łatwością. Kinkiety w łazience są szczególnie mile widziane wtedy, gdy brakuje w niej lustra, górne oświetlenie może być bowiem wówczas niewystarczające do tego, aby spełnić nasze oczekiwania związane z jakością światła, do którego mamy dostęp. Kinkiety można również umieścić w jadalni, gdy pomieszczenie nie jest duże, a stół, z konieczności, jest przysunięty do ściany.

Lampy łazienkowe w DessiHome

Jeśli szukacie lampy do łazienki to polecam ofertę salonu łazienek DessiHome – dessihome.pl/lampy. Duży wybór oraz wysoka jakość produktów. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego wnętrza.