Platformy e-learningowe – poznaj ich najlepsze strony

Szczepan Zawadzki
kwiecień26/ 2018

Dodatkowe kursy i szkolenia są zawsze mile widziane w miejscu pracy – to inwestycja w pracownika, która może zaowocować lepszymi kontraktami, a dla samego pracownika: lepszym stanowiskiem czy podwyżką. Dzisiaj szkolenia są na wyciągnięcie ręki – znajdziemy je w prywatnych placówkach szkoleniowych, ale również w sieci. Które z nich okażą się strzałem w dziesiątkę?

W poszukiwaniu najlepszych metod rozwoju

Obecnie jedną z najczęściej wybieranych metod nauczania są platformy e-learningowe. Znane są one przede wszystkim studentom, gdyż dawniej to właśnie takie platformy pozwalały na komunikowanie się z wykładowcami, pobieranie niezbędnych materiałów naukowych. Dzisiaj pod pojęciem takiej platformy mamy jednak znacznie bardziej rozbudowany portal, którego zadaniem jest odpłatne dostarczenie kursów wysokiej jakości, przygotowanych przez doświadczonych programistów, informatyków, grafików czy architektów. Jedną z takich platform jest cgwisdom.pl, dająca możliwość szkolenia się w takich kierunkach jak projektowanie graficzne, architektura wnętrz, tworzenie prostych aplikacji na Androida i wiele innych. Kursy udostępniane są w atrakcyjnych cenach i pogrupowane w taki sposób, aby każdy zainteresowany szybko znalazł produkt spełniający jego oczekiwania.

Poza samymi szkoleniami na platformach znajdziemy także obszerne strefy wiedzy, na których odpowiada się na pytania jak wybrać najskuteczniejszy program do wizualizacji 3D, analizy rynku pracy i wiele innych.

Skąd tak wielka popularność platform online?

Przede wszystkim wynika ona z niskich cen za konkretne kursy – ceny zaczynają się już od 49 PLN. Same szkolenia możemy kupować i odtwarzać w dowolnym momencie, kiedy tylko znajdziemy na to czas. Sami ustalamy grafik nauki.