Najlepsze zabiegi SPA na wybrzeżu

Szczepan Zawadzki
luty26/ 2018

Dzisiaj szukamy rozrywki biorącej pod uwagę nasze indywidualne zapotrzebowania oraz nieraz nawet fanaberie, a przynajmniej najczęściej tak jest, kiedy mówimy o weekendzie we dwoje spędzonym w jakimś specjalnym miejscu. Najważniejsze jednak to znaleźć miejsce, w jakim oboje będziecie się czuć swobodnie oraz spokojnie, w którym znajdziecie coś wyjątkowego. Wśród najczęściej wskazywanych przez turystów miejsc tego typu został wskazany Rewal.

Turystycznie, ale spokojnie

Rewal jest jedną z niewielkich miejscowości turystycznych i jednocześnie nadmorskich, w których można znaleźć całą masę ciekawych atrakcji. Idąc ulicami możesz trafić na rewalskie wieloryby lub dojść aż do platformy widokowej, skąd rozpościera się naprawdę niesamowity widok. Jeśli do tego dodać kilometry szlaków prowadzących przez sosnowy las oraz niesamowity klimat – mamy gotowy przepis na najlepiej spędzony wspólnie weekend we dwoje.

Rewal – noclegi to część planu

W Rewalu trudno znaleźć złe miejsce noclegowe. Najlepiej jednak sprawdzać się będą pensjonaty – położone bardzo blisko morza sprawiają, że podczas nocy słychać cichutki szum fal rozbijających się o brzeg. Znajdziesz tutaj jednak znacznie więcej, ponieważ nawet zabiegi pielęgnacyjne, relaksacyjne czy odmładzające.