Manicure hybrydowe – jakie lakiery są potrzebne?

Szczepan Zawadzki
październik21/ 2018

Każda kobieta chce mieć piękne, zadbane i estetyczne paznokcie. Niestety nie jest to wcale takie proste, jakby się mogło wydawać. Dlaczego? Otóż klasyczne lakiery odpryskują, niszczą paznokcie… Jak by tu znaleźć coś trwalszego?

Manicure hybrydowy – prawdziwy hit

Oczywiście warto zainwestować w prawdziwy manicure hybrydowy. Czym takim szczególnym się on charakteryzuje? Otóż przede wszystkim trwałością – średnio wytrzymuje dwa tygodnie, a u niektórych osób nawet znacznie więcej, jeśli mają nieco wolniejszy wzrost płytki paznokciowej. Ponadto umożliwia nam otrzymanie pięknych, żywych kolorów.

Co potrzebujemy do manicure hybrydowego i jak go zrobić? Otóż przede wszystkim potrzebne nam są lakiery hybrydowe. Generalnie także musimy zdecydować, czy wykonujemy manicure hybrydowe samodzielnie czy też u kosmetyczki. Jeśli samodzielnie – potrzebne jest nam jeszcze lampa UV.

Lakiery hybrydowe do manicure

Jakich lakierów hybrydowych potrzebujemy do wykonania manicure hybrydowego? Otóż na początek potrzebny jest nam cleaner, który dokładnie oczyści nasze paznokcie z całego brudu. Następnie potrzebny nam jest lakier bazowy, który wzmocni cały makijaż i nada mu trwałości. Dalej na koniec potrzebny będzie także lakier nawierzchniowy.

Oczywiście także potrzebny jest kolorowy lakier hybrydowy. Tutaj możemy wybrać dowolny kolor, jakiego tylko będziemy potrzebować. Stosujemy go po nałożeniu lakieru bazowego a przed nawierzchniowym. Co istotne – to nie może być zwykły lakier, tylko musi być to lakier hybrydowy, ponieważ inny się nie utrzyma.

Lakiery hybrydowe – jak wybrać?

Jak wybrać taki lakier hybrydowy? Który będzie najlepszy? Otóż tu przede wszystkim warto powiedzieć, że wybierając lakier warto wybrać dobrą firmę oraz kolor, jaki naprawdę nam się podoba.

Skąd zaś wiadomo, która firma ma naprawdę dobre lakiery? Tu niestety nie ma jakiegoś ogólnego wyznacznika, jednak w wyborze mogą nam pomóc na pewno fora internetowe oraz różne opinie i komentarze. Co zaś do koloru – pamiętajmy także o tym, aby dobrać go naszej stylizacji oraz pracy, jaką wykonujemy. Jeśli wybierzemy zbyt jaskrawy, mocny kolor, to czasami całość może nie wyglądać zbyt ciekawie oraz może nam przysporzyć wielu kłopotów.

Lakiery hybrydowe znajdziesz na chiodo.pl