Już dziś przygotuj swój ogród na wiosnę!

Szczepan Zawadzki
styczeń15/ 2018

Mimo tego, że zimowa aura nie sprzyja relaksowi na świeżym powietrzu, warto już teraz zacząć przygotowania do sezonu na wylegiwanie się na słońcu. Opłaca rozejrzeć się za nowym kompletem wypoczynkowym albo fotelami  jeszcze zanim sklepy z wyposażeniem outdoorowym rozpoczną sezon. Dlaczego? W okresie jesienno-zimowym znaczna część dobrych marek wyprzedaje stare kolekcje, aby przygotować miejsce w magazynach na produkty z nowego katalogu. W efekcie wysokiej klasy meble możesz kupić w okazyjnych, niskich cenach. Jakie modele warto mieć w swojej kolekcji? Sprawdź!

Komplet na każdą okazję

Najbardziej uniwersalnym wyposażeniem, które sprawdzi się w każdym ogrodzie jest zestaw składający się ze stołu i krzeseł. Propozycje cenionych designerów to najlepszy przykład na to, że tradycyjne meble nie muszą być nudne!  Szczególną uwagę warto zwrócić na minimalistyczne, lekkie meble wykonane z innowacyjnego technorattanu. Na stronie oltre.pl znajdziesz stylowe zestawy, które nie tylko będą pięknie prezentować się na tle ogrodowej zieleni, ale również będą niezwykle praktyczne.

Wygodny leżak z technorattanu

Czym byłoby lato bez wylegiwania się na słońcu? Każdy miłośnik błogiego lenistwa na świeżym powietrzu powinien wyposażyć swoją przydomową strefę relaksu o leżak z technorattanu. Nowoczesne leżaki z innowacyjnego tworzywa są lekkie, dzięki czemu ich przenoszenie z miejsca na miejsce nie stanowi najmniejszego problemu. Ponadto, tego typu meble odznaczają się dokładnie przemyślaną konstrukcją, która zapewnia najwyższy komfort. Kiedy znuży Cię opalanie, możesz jednym ruchem podnieść oparcie i w pozycji półsiedzącej zrelaksować się przy ulubionej książce. Ciekawą alternatywą dla leżaków są huśtawki w formie otulającego kokonu.