Gabinet kosmetyczny czy spa – co wybrać?

Szczepan Zawadzki
luty10/ 2019

Dostępność salonów kosmetycznych jest na pewno większa niż spa – można je znaleźć nawet w mniejszych miejscowościach. Nie przesądza to jednak o tym, iż salon kosmetyczny jest lepszym wyborem niż spa.

Spa nie tylko dla najzamożniejszych

Gabinety spa często kojarzą się z luksusem, a więc też z wysokimi cenami zabiegów oraz uważa się, że są to usługi kierowane tylko dla bardzo zamożnych osób. Zwykle też uważa się, że celem wizyt w takich miejscach jest przede wszystkim uczynienie zadość swoim zachciankom i rozpieszczenie się, a nie uzyskanie realnych korzyści. Jest to jednak stereotyp, którego zaprzeczeniem może być oferta ze strony medicaspa.pl, przedstawiana przez jeden z lepszych salonów spa.

W miejscu tym można znaleźć bardzo różne zabiegi, nie tylko relaksujące kąpiele czy masaże, ale też liczną gamę zabiegów kosmetycznych. Dlaczego więc lepiej jest odwiedzić MedicaSpa niż zwykły salon kosmetyczny? Przemawia za tym między innymi wyższa jakość zabiegów oferowanych przez spa, ale też przyjemna, spokojna atmosfera, której daleko do klimatu salonów kosmetycznych, które często są zlokalizowane przy zatłoczonych ulicach i do których wpada się na szybki manicure między pracą a zakupami. W dobrym spa można się odprężyć, a jednocześnie doskonale o siebie zadbać. Ceny przy tym wcale nie są wygórowane, a w parze z nimi idzie bardzo wysoki poziom zabiegów.

Bogata oferta

Jeśli chce się dobrze o siebie zadbać i wykonać zabiegi upiększające, które dadzą konkretne rezultaty, na pewno lepiej będzie postawić na MedicaSpa niż zwykły salon kosmetyczny. Dlaczego? Spa ma o wiele bogatszą ofertę. Jest to nie tylko manicure i pedicure, maski na twarz czy na ciało, ale też profesjonalne zabiegi pielęgnujące, nawilżające, odmładzające czy wyszczuplające.

Są to zabiegi nie tylko z zakresu kosmetyki, ale też medycyny estetycznej, a więc ich działanie jest bardzo zaawansowane. W salonach kosmetycznych zwykle można poddać się zabiegom, które dają doraźny efekt, podczas gdy propozycje przedstawione na stronie medicaspa.pl w dużej mierze dają efekty długofalowe.

Niepowtarzalny klimat

Stereotyp gabinetu spa jako miejsca, gdzie panuje niebywale relaksująca atmosfera, jest akurat prawdziwy. Personel takiego gabinetu dobrze wie, że jego goście oczekują nie tylko wyraźnych efektów, ale też odprężenia i poprawy samopoczucia.

Na to nie zawsze można liczyć w salonie kosmetycznym, gabinet spa ze swymi pięknymi zapachami, kameralnym otoczeniem, indywidualnym podejściem i całą specjalną otoczką może to z łatwością zagwarantować.