Firmy technologiczne dla profesjonalistów

Szczepan Zawadzki
lipiec18/ 2019

Weicon to nie tylko firma z tradycjami, co w szybko zmieniającym się świecie technicznym może wątpliwym walorem. Należy ją cenić za dynamikę – szczególnie w zakresie wprowadzania zmian, ulepszania własnych produktów i słuchania opinii klientów korzystających ze środków i rozwiązań.

 

Szeroki zakres pracy specjalistów – zarówno techników, jak i product managerów pozwala poznać potrzeby użytkowników z całego świata. Warto podkreślić, że arsenał produktowy liczy ponad 300 pozycji i jest niemal jednolity w dystrybucji na cały świat. Oznacza to, że jakość środków do konserwacji i napraw jest bardzo wysoki, odpowiadający normom stosowanych w różnych krajach.

W Polsce oferta firmy Weicon obejmuje ok. 60 popularnych produktów, w tym kleje, aneoroby, spraye techniczne, pasty montażowe, smary i inne. Inne bardziej wymagające towary są sprowadzane na zamówienie, z uwagi na dystrybucję B2B.

Produkty marki Weicon są z powodzeniem wykorzystywane w wymagających warunkach zakładów objętych normami ISO na całym świecie. Wielonarodowościowy zespół specjalistów pozwala opracowywać produkty zgodne z szerokimi normami grup krajów, a także i pojedynczych jednostek.

 

Całość jest oferowana w relatywnie dobrej cenie, szczególnie gdy podkreśli się jakość produktów i konieczność sprzedaży ich w różnych krajach. Oczywiście w Niemczech, kraju rodzinnym producenta środki będą o wiele bardziej przystępne dla klientów detalicznych, co przyczynia się na podniesienie średniej jakości prowadzonych napraw.

W miarę jak będziemy się bogacić z pewnością też zauważymy wzrost liczby wykorzystania tych produktów.

Podkreślenia wymaga fakt, że wysokojakościowe produkty Weicona oferują bardzo dobrą jakość prowadzanych napraw. To sprawia, że wyższa cena preparatów przekłada się na bardziej wydajną konserwację i lepsze naprawy. Co za tym idzie, kolejne naprawy są oddalane w czasie.