Wyglądać zjawiskowo – to możliwe

Wyglądać zjawiskowo – to możliwe
Szczepan Zawadzki
październik18/ 2017

Wspaniała prezentacja to marzenie wielu osób. Bez względu na wiek czy płeć – każdy pragnie wyglądać zjawiskowo. Czyli po prostu ładnie, ale też wyjątkowo. Tak, żeby nic nas nie szpeciło, na przykład dodatkowe kilogramy, wypryski czy brzydkie zęby. Zadbana fizyczność to podstawa. Choć pragniemy też czegoś więcej – wyróżnienia poprzez strój czy fryzurę. Jednak cielesność zawsze stanowi tę bazę, od której zaczynamy wszelkie metamorfozy. Dlatego trzeba poświęcić jej szczególną uwagę.

Zdrowo i wyjątkowo

Największą ozdobą, o którą można zadbać w każdej chwili, jest uśmiech. Białe i równe zęby, które aż chce się pokazywać – wpływają na wygląd i nastrój. Jak o nie zadbać? Możliwości jest naprawdę wiele. W ramach stomatologii estetycznej czy ortodoncji znajdziemy wiele rozwiązań, które zmienią wygląd uzębienia. A co zrobić w przypadku braku pojedynczego zęba lub większej ilości zębów? Implanty zębów Kraków stanowią odpowiedź na to pytanie.

Zadbane zęby, zdrowa cera, masa ciała pod kontrolą – to wszystko wpływa na stan zdrowia, ale też oddziałuje na samopoczucie. Kiedy czujemy się zdrowo, czujemy się też wspaniale i piękne. Możemy dalej kształtować wizerunek w kierunku wyjątkowości.

Wyjątkowe stylizacje i modowe wariacje

Żeby prezentować się i czuć zjawiskowo, trzeba także pomyśleć o tym, jak się ubieramy. Nie tylko na wielkie wyjścia, ale także na co dzień, na spacer z dzieckiem lub na zakupy z mamą. W każdej sytuacji można wyglądać rewelacyjnie. Klasycznie lub odważnie. Moda nie musi nami rządzić, ale może nas prowadzić. Na przykład popularne ostatnio stylizacje w duchu color blocking – to inspiracje artystyczne, które zmieniają nasz wizerunek, ale też sposób bycia. Na kolorowo. Każdemu od czasu do czasu przyda się odmiana, na przykład kolorystyczna metamorfoza, która wpłynie pozytywnie także na stan ducha.