Maximus – poznaj przebieg zabiegu

Maximus - poznaj przebieg zabiegu
Szczepan Zawadzki
sierpień25/ 2020

Modelowanie sylwetki nie należy do prostych zadań. Nie powinno więc zaskakiwać to, że każdy zabieg, który przybliża nas do tego celu, jest przyjmowany z dużą życzliwością.

Obecnie jednym z najciekawszych wydaje się w tym kontekście Maximus – zabieg, który działa nie tylko na naszą skórę i tkankę tłuszczową, ale również na mięśnie. Jednym z miejsc, w których można go wykonać bez obaw o zdrowie i bezpieczeństwo, jest gabinet kosmetyczny Medilaser we Wrocławiu.

Skuteczność zabiegu w dużej mierze wynika z tego, że składa się on nie z jednego, ale z aż trzech etapów. Etap pierwszy znany jest jako uwolnienie i pozwala na rozgrzanie tak warstwy skórnej, jak i tłuszczowej. W drugim etapie wykorzystuje się ciśnienie tak wewnątrz, jak i na zewnątrz tkanki tłuszczowej, co pozwala na skuteczną eliminację tłuszczu. Dopiero na trzecim etapie mamy do czynienia z faktycznym modelowaniem. Rozgrzane włókna kolagenowe kurczą się, a to sprawia, że mamy do czynienia z efektem natychmiastowego liftingu skóry, jej zagęszczeniem i poprawą napięcia.