Kolory do pokoju nastolatka – w niebanalnym stylu

Kolory do pokoju nastolatka – w niebanalnym stylu
Szczepan Zawadzki
listopad07/ 2017

Pokoje młodzieżowe często przypominają skupisko wszystkich rzeczy tego świata. Nastolatki nie potrafią jeszcze często odnaleźć swojego stylu i rozpaczliwie go poszukują. Możemy im w tym pomóc. Sugerując pewne rozwiązania stylistyczne. Nie namawiając ich do niczego, bo to nigdy się nie udaje w odniesieniu do zbuntowanych nastolatków. Lepiej – pokazać im pomysłowe wizualizacje wnętrz, porozmawiać o kolorach, dać wskazówki. Potem wystarczy już tylko wybrać się do dobrego sklepu meblowego, także w formie internetowej, żeby właściwe rzeczy znalazły się na właściwym miejscu.

Nowoczesność i sztuka koloru

System Colors od producenta Forte to najlepsza odpowiedź na nowoczesne meblowanie pokoju nastolatka – formą i kolorem. Forte udowadnia, że meble dla młodzieży nie muszą być dziecinne czy nudne, ale stylowe i pobudzające do tworzenia. Same zresztą są efektem twórczości projektantów, odwołujących się do koncepcji z zakresu sztuki współczesnej. Prostokątne konstrukcje mebli Colors zestawiono z krągłymi uchwytami, białe fronty z kolorowymi wnękami otwartych półek. Na gama-sklep.com.pl odkryjemy więcej takich propozycji, nie tylko do pokoju dorastającego dziecka.

Finezja, fantazja, elegancja

Jak pomalować pokój młodzieżowy i jak go umeblować? Młodej damie spodoba się na przykład wnętrze całe w bieli z dodatkami w pastelowych kolorach. Taką krainę śniegu z elementami prowansalskiego stylu pomogą wyczarować meble Deluxe od producenta Bog-Fran. Fantazyjne, finezyjne i eleganckie. Pięknie zaprezentują się w pokoju pomalowanym na biało, na różowo, szaro, błękitno.

Królewskie kolory

Zastanawiając się nad tym, jak umeblować czy jak pomalować pokój młodzieżowy, sugerujmy się przede wszystkim potrzebami lokatora. Choć dorastający człowiek nie do końca wie, czego chce, to jednak wskaże nam chociażby klimat, jaki pragnie stworzyć w swoim królestwie.