Nowoczesne wyposażenie kuchni – na co zwracać uwagę?

Szczepan Zawadzki
sierpień29/ 2019

Czy nowoczesne garnki i patelnie mogą skrócić czas gotowania i sprawić, że podawane naszym bliskim produkty będą bardziej wartościowe? Okazuje się, że dzisiaj to możliwe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i licznych innowacji codziennie możemy spożywać produkty wartościowe, zdrowe i smaczne!

Niewielkie zmiany, wielka przyjemność!

Jak na przestrzeni lat zmieniły się produkty oferowane przez topowych producentów wyposażenia kuchennego? Dzisiaj próżno nam szukać ciężkich, mosiężnych garnków – zastąpiły je garnki lekkie, wykonane ze stali nierdzewnej 18/10, którą zabezpieczono przed działaniem wysokich temperatur, odkształcaniem czy działaniem korozji. Nowoczesne garnki oferowane przez markę gerlach.pl uzupełniono również o specjalistyczne dyski wbudowane w dno, które pozwalają na lepszą dystrybucję ciepła, szybsze przygotowywanie potraw, a co za tym idzie: również oszczędność energii. Dzięki dyskom takie garnki możemy wykorzystywać na każdym rodzaju kuchenek: indukcyjnych, gazowych, elektrycznych, ceramicznych.

Nowoczesne garnki posiadają również wiele udogodnień, które okażą się przydatne w procesie przygotowywania potraw. Wewnętrzne miarki pozwolą na precyzyjne odmierzenie płynów, a niewielkie lejki umożliwią bezpieczne zlewanie sosów czy zup. Każdy z oferowanych garnków wyposażono także w wygodne i stabilne uchwyty, które pozwolą na wygodne podnoszenie garnków wypełnionych gorącymi potrawami.

Smażenie ulubionych potraw

Zmiany w kuchni dotknęły również patelnie, które dzisiaj odznaczają się mniejszą wagą oraz zastosowanie innowacyjnych powłok. Dzięki powłoce ceramicznej możliwe jest smażenie na minimalnej ilości tłuszczu. Dodatkowo powłoka sprawia, że jedzenie nie przywiera do dna patelni i nie przypala się.

Zestawy wypoczynkowe na taras pergola aluminowa taravat-bahar.com