Elegancja w kuchni

Elegancja w kuchni
Szczepan Zawadzki
styczeń12/ 2018

Kto powiedział, że wytworna elegancja jest zarezerwowana tylko dla salonów i sypialni? W każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego przeznaczenia i wielkości, możesz stworzyć piękną aranżację, która będzie zachwycała swoją wyjątkowością i ekskluzywnością. Poznaj nasze rady i stwórz w swoim domu kuchnię w stylu glamour!

Czym charakteryzuje się styl?

Połyskujące powierzchnie, błyszczące materiały, bogactwo ozdobników, róż, baby blue, biel, złoto i srebro – oto cechy charakterystyczne stylu glamour! Wnętrza zaaranżowane właśnie w takiej konwencji przypadną do gustu wszystkim miłośnikom błyskotek, blichtru i przepychu. Styl jest zdecydowanie bliższy paniom, jednak wśród mężczyzn również ma swoich zwolenników. Każdy, kto chce stworzyć efektowne wnętrze, powinien dokładnie zastanowić się nad każdym elementem, ponieważ w tym przypadku łatwo otrzeć się o kicz i przesadę.

Wyjątkowa kuchnia w stylu glamour

Wydawać by się mogło, że dekoracyjność i blichtr nie idą w parze z wnętrzami kuchennymi. Nic bardziej mylnego! Nowocześni producenci mebli kuchennych oferują zestawy, które trafnie wpisują się w uwielbianą przez elegantki konwencję. Głównym elementem kuchni jest oczywiście zabudowa. Kuchnia w stylu glamour to przede wszystkim meble o gładkich, lśniących powierzchniach, kryształowe albo metalowe, połyskujące lampy, imponujący stół z wygiętymi nogami i miedziane dodatki.

Na stronie gama-sklep.com.pl znajdziesz meble, które idealnie wpisują się w wyznaczniki stylu. Na szczególną uwagę zasługuje lekka zabudowa o białych albo kremowych wykonanych z płyty MDF. Mimo swojej lekkości i delikatności, płyty są solidną i odporną alternatywą dla litego drewna. Wysokiej klasy tworzywo jest odporne na działanie pary wodnej, wysokiej temperatury i wilgoci, dzięki czemu nie traci swojego nieskazitelnego wyglądu przez długie lata.

https://www.naszraciborz.pl/site/art/1-aktualnosci/0-/91370-dlaczego-mlodzi-kierowcy-placa-tak-wiele-za-oc- meble metalowe bielsko-biała magicflvacation.com